Biz Sizi Arayalım

Ad Soyad : 
Telefon : 

Hızlı Menü
Duyurular

 Ankara çiçek siparişi .Kullanılan üründe renk ve ambalaj farkı olabilir, mevsim nedeniyle olmayan ürün yerine üst kalitede ürün kullanılır.

Ödeme işlemlerinizi Eft,Havale veya Telefonda Kredi Kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. KARDELEN ÇİÇEKÇİLİK
Hakkımızda

Kardelen çiçekçilik Ankara’nın önde gelen çiçek mağazasıdır. Kuruluşundan bu yana genç, dinamik ve konusunda uzman personelleri ile sizlere hak ettiğiniz en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

 

Zamanın son derece değer kazandığı günümüzde Online Çiçek Hizmeti İle siz değerli müşterilerimizin zamanını en iyi şekilde değerlendirerek zaman kaybı yaşatmadan, dilediğiniz an dilediğiniz yere çiçek gönderimi yapabilmeniz adına hızla değişen teknolojiyi yakından takip ederek web sayfamızdan sizlere hizmet vermekteyiz. Sipariş hattımız ya da web sitemiz üzerinden kolayca sipariş verebilir, siparişinizin durumunu her an web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği konusunda son teknolojinin sağladığı imkânlar kullanılarak hazırlanan sistemimizde sürekli olarak güvenlik kontrolleri yapılmakta ve geliştirilmeye devam edilmektedir.

 

Mesajlarınızı iletirken Kelimelerin yetersiz kaldığı durumlarda zengin ve taze çiçeklerimizi estetik ve sanatla birleştirerek İletmek istediğiniz mesajlarınızı güzelleştirerek ve ömür boyu hafızalardan silinmeyerek daima hatırlanabilir hale getirmek için kendimizi sürekli yeniliyor yenilikleri her zaman yakından takip ediyor ve sizlere her zaman en mükemmel hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

 

‘’ Bazen duygularınızı anlatmanın imkanı olmadığın da çiçeklerin dili girer hayatınıza…

Onlar bir bakış veya bir kelime ile anlatamadıklarınızı anlatır, tercüman olur duygularınıza’’.

 

Saygılarımızla,

Telif Hakkı 2020 KardelenCicekcilik.net
Kredi Kartı Bilgileriniz 256 Bit Şifreleme Teknolojisi ile Korunmaktadır.